Ніж ВОРОН


Роздрібна ціна: 1000 грн

Загальний опис:

Традиційно, Ворнкліфи ведуть своє походження з Великобританії. За легендою, в дев’ятнадцятому столітті ніж такої форми замовив лорд на прізвище Воркліф. Він був непосидючою людиною, любив кінний спорт і туризм. Лезо ножа ворнкліф якраз розраховане на те, щоб можна було витягнути камінчик, застряглий в підкові коня, нарізати на привалі нехитрі харчі або зрізати жердину, щоб перетнути болото.

Нож-ворнкліф Ворон – прекрасно підходить для побутових цілей. Чудове лезо і зручна, абсолютн опряма кромка дозволяють виконувати тонкі і досить точні дії: розрізати пакет з кореспонденцією, застругати перо, наточити олівець.

Ось головні ознаки ножів Ворон типу ворнкліф:

  • пряме руків’я;
  • досить товстий обушок;
  • зворотна сторона леза плавно спускається до вістря.

Ніж такої форми користується популярністю у рятувальників, підводників і рибалок. Вважається, що пряме лезо ворнкліфа незамінне для того, щоб звільнити людину від ременів безпеки при аварії. Також він зручний для власника, якщо доведеться працювати однією рукою або різати без опори. Ніж ворнкліф Ворон добре показав себе на надувному човні, в туристичному поході і на рятувальному плоту.

Особливості ножа вонкліф Ворон

Ворон розроблений спортсменами і майстрами Blade Brothers Knives для повсякденного використання в умовах міста. Він має компактні розміри і зручну ручку. Ергономічна форма говорить на користь того, щоб купити ніж ворнкліф Ворон, довго не роздумуючи. Він відрізняється відмінними, різальними властивостями і відмінно себе зарекомендував при практичному тестуванні.

Примітка: разом з ножем ворнкліф Ворон ви отримуєте висновки експертизи МВС України про те, що він не є холодною зброєю.

ТТХ ножа вонкліф Ворон

Ворнкліф Ворон має полімерне покриття, поліуретанові накладки, кріплення за допомогою стяжок і піхви, які фіксуються на ременях знімною скобою.

Вага: 185 гр.

Довжина клинка: 90 мм.

Довжина руків’я: 108 мм.

Вуглецева сталь марки 65Г.

Твердість: 55 HRC.

Щоб замовити ніж, заповніть ВСІ строки цієї контактної форми і ми Вам перетелефонуємо: