Браслет Святослав


РОЗДРІБНА ЦІНА: 590 грн

Значення і символи

Знакова постать – Святослав Ігорович, великий полководець, київський князь. За життя князь Святослав проявив себе як хоробра, стійка та розсудлива людина.

Натрапляючи на труднощі життя, беручи участь в походах, князь вивів для себе наступні правила життя, які слідують за образом, який ми спробували відтворити у цьому браслеті.

1. Зайвого не бери

За словами князя, в похід не потрібно брати зайвих речей, які обтяжують пересування. Їжу можна приготувати на вугіллі, а не тягнути котел, переночувати біля багаття, замість окремого шатра.

2. Спершу перемагай найсильнішого

Святослав пропонував спочатку з’ясувати, хто серед суперників найсильніший, а потім повертатися до слабших. Так у нього сталося з в’ятичами і хазарами. Він не став чіпати в’ятичів, а відправився на хазар, яким в’ятичі платили данину. В результаті данину Святославу платили і ті, і інші.

 

3. Будь в центрі

Князь не дуже полюбляв перебувати в Києві, йому більше до душі був Переяславець на Дунаї, бо туди стікалися все: золото, вино, продукти – з Греції, срібло і коні – з Чехії та Угорщини, хутра, віск, мед – з Русі.

4. Стій на смерть

Князь ніколи не повинен показувати свій страх і переживання своїм воїнам. У 971 році Переяславець захопили греки, і Святославу довелося обороняти місто. Він сказав своїм воїнам, що якщо його голова ляже, то хай вони подбають про себе. На що дружина відповіла: «Де твоя голова ляже, там і свої голови складемо».

5. Цінуй головне

Князь цінував найбільше честь, хоробрість і надійне плече друга. При цьому зброї він також відводив чільну роль у своєму житті, як засобу захисту себе і свого народу.

Що стосується Мйольніра.

Молот Тора прийшов до нас разом з варягами. Був на підвісках династії Рюріковичей, які як відомо, походили з варяжської старшини. Тож ми, при його розробці, одразу уявиляли його як связуючу ланку між культурами Скандинавії і Русі. Звідси і витікає деяка еклектика у символах на виробі.

В середині — світове древо Іггдрассіль. Символ початку зародження Всесвіту, джерело народження душі та сила яка втілює її у фізичній подобі. Є легенда що скандинави вважали за світове древо ясен, на якому Одін висів 9 діб, щоб отримати мудрість Всесвіту. За цей дар він поплатився своїм оком.

По боках древа, 2 ліндворми. Взагалі, якщо кидатись у архаїку, ліндорми на початку міфотворення відігравали роль провідників у світ мертвих. Згодом,коли новий,політеїстичний культ замінив старий, вони отримали досить приземлену місію, як охоронці підземних скарбів. Але скарбами тоді рахувалась мудрість,сила і т.д. Ліндворми символ — захисту, вони як провідники сили.

Вище,два ворони, що сидять по обидві сторони ствола древа Хугін і Мунін. Їх ще називають — той що мислить та той що пам’ятає. Їх функція оцінювати ситуацію у Мідгарді (світі людей) та прилеглих територіях,доповідаючи її Одіну. Але це досить примітивне пояснення, взагалі 2 ворони це 2 ока Одіна. Якщо компілювати їх функціональність чи значимість у символіці, то овни є проявом Одіна, або його сили. Тобто 2 ворони — це знак бога Одіна.

Під шоломом Семаргл — бог вогню та місяця. Крилатий пес — хранитель дому, сімейного вогнища та врожаїв.

На зворотній стороні піднятий догори меч — символ готовності захищати свій рід і землю.
Нижче знак Велеса — Бога мудрості, процвітання, удачі та багатства. KELEP CREW використовує його у логотипі.

 

Матеріал

Браслет сплетений майстром Kelep Crew з паракорду (полімерний трос на 250 кг розривного навантаження) Guardian 550 Type III, чорного кольору.

Фурнітура відлита і оброблена в ручну з бронзи, майстрами Big Bitters Ink, по нашому замовленню.

Футляр, у якому презентується виріб, вирізаний з листа якісної 3мм фанери. Відшліфованій і складений майстром V-Art.

Щоб замовити браслет, заповніть ВСІ строки цієї контактної форми і ми Вам перетелефонуємо: