Браслет Молот Тора


РОЗДРІБНА ЦІНА: 377 грн

Загальна інформація

Молот Тора прийшов до нас разом з варягами. Був на підвісках династії Рюріковичей, які як відомо, походили з варяжської старшини. Тож ми, при його розробці, одразу уявиляли його як связуючу ланку між культурами Скандинавії і Русі. Звідси і витікає деяка еклектика у символах на виробі.

Повністю ручна робота. Ми довго розробляли ескіз молота, майстер декілька тижнів працював над моделю із-за мілкої деталізації, в ручну виплавляв і шліфував його. Виготовляється їх зовсім не багато, по 10-15 штук за раз.

Вплетений Молот в браслет з паракорду (полімерний трос на 250 кг розривного навантаження) Guardian 550 Type III, чорного кольору.

Матеріал

Виготовлений з бронзи, так як по традиції Тор їздив на бронзовій колісниці і був богом воїнів та простих людей. Тому виготовлення його з інших матеріалів, що не є сплавами міді, вважалося поганим тоном.

Значення і символи

Ескіз молоту розроблявся, консультуючись з людьми знаючими в історії і близькими до духовного світу.
В перекладі Мйольнір означає — «крушитель», в деяких перекладах «несокрушимий». Використовувався як елемент військової магії і символ чоловічої сили(у всіх її аспектах).

В середині Мйольніра — світове древо Іггдрассіль. Символ початку зародження Всесвіту, джерело народження душі та сила яка втілює її у фізичній подобі. Є легенда що скандинави вважали за світове древо ясен, на якому Одін висів 9 діб,щоб отримати мудрість Всесвіту. За цей дар він поплатився своїм оком.

По боках древа, 2 ліндворми. Взагалі, якщо кидатись у архаїку, ліндорми на початку міфотворення відігравали роль провідників у світ мертвих. Згодом,коли новий,політеїстичний культ замінив старий, вони отримали досить приземлену місію, як охоронці підземних скарбів. Але скарбами тоді рахувалась мудрість,сила і т.д. Ліндворми символ — захисту, вони як провідники сили.

Вище,два ворони, що сидять по обидві сторони ствола древа Хугін і Мунін. Їх ще називають — той що мислить та той що пам’ятає. Їх функція оцінювати ситуацію у Мідгарді (світі людей) та прилеглих територіях,доповідаючи її Одіну. Але це досить примітивне пояснення, взагалі 2 ворони це 2 ока Одіна. Якщо компілювати їх функціональність чи значимість у символіці, то овни є проявом Одіна, або його сили. Тобто 2 ворони — це знак бога Одіна.

Під шоломом Семаргл — бог вогню та місяця. Крилатий пес — хранитель дому, сімейного вогнища та врожаїв.

На зворотній стороні піднятий догори меч — символ готовності захищати свій рід і землю.
Нижче знак Велеса — Бога мудрості, процвітання, удачі та багатства. KELEP CREW використовує його у логотипі.

Щоб замовити браслет, заповніть ВСІ строки цієї контактної форми і ми Вам перетелефонуємо: