Бокс для викруток «Double Peak»


РОЗДРІБНА ЦІНА: 350 грн

Загальний опис:

Створюючи цей хенд-шок, ми надихались сатитенями — бойовими перстнями хевсурів (грузинської єтнографічної группи, що насеняла південні схили Великого Кавказу).

Форма нашого хенд-шока має дві принципові риси, які, на великий подив, частково або повністю ігноруються всіма відомими нам виробниками аналогічних спец.засобів.
Перше — пляма контакту. Не треба розраховувати, що даний (і будь-який інший) засіб, зробить з Вас непереможного нінзю. Але він може надати Вашому удару більшого поетичного змісту, фокусуючи енергію на дуже маленьку площу організму супротивника. Згадайте лінзу, яка збирає сонячний промінь, від чого відбувається займання. Ми зробили акцентоване вістря, та два допоміжних, які створюють дуже неприємні відчуття навіть при натисканні, не кажучи вже про гарний, поставлений удар, який з впевненою вірогідністю призведе до розсічення тканин. Інші виробники у більшості, роблять ударну частину різними півколами, або просто симпатичними формами, які тим не менш розсіюють енергію на більшу площу і від того втрачають вражаючий ефект.

Друге — упор. Цим грішать всі бачені мною аналоги. Його відсутність або недостатність скоріше всього призведе до травми. Ми довго тестували прототипи і зуміли підібрати середнє статистичне значення довжини основи хенд-шока під різні руки. Так, щоб воно впиралось у основу долоні. Також ми зробили дуже просторий отвір для пальця, щоб взагалі виключити можливий по ньому удар.

Додаткові функції:

Крім того, в основі виробу ми зробили хованку. А отвір для темляка, ми зробили у формі шестикутника під розмір бит, щоб при нагоді, можна було скористатися виробом як викруткою.

Матеріали:

Виріб виготовлений з дуже міцного полімеру — капролону. Накладки зроблені з АБС пластика, також стійкого бо механічних навантажень, але більш еластичного матеріалу, що дозволяє зручно відкривати, та закривати хованку.

 

Щоб замовити хенд-шок, заповніть ВСІ строки цієї контактної форми і ми Вам перетелефонуємо: