Браслет Череп


РОЗДРІБНА ЦІНА: 590 грн

Значення і символи

Для найкращої, на мою думку, символічної характеристики черепа, який ми виготовили, хочу зацитувати трохи з «Чорної книги Мари» дослідника В’ячеслава Черкасова:

Череп, очищений від плотських покривів, означає зняття мирських личин, в тому числі тих, до яких людина буквально приросла протягом свого життя.
Волосся означає єдність Життя і Смерті, бо вони ростуть як і все живе, але не відчувають дотиків, подібно мертвої плоті.
У Духовному сенсі, волосся означають тонке сяйво, що виходить з голови людини.
Згідно з ученням волхвів Шуйного шляху, череп з волоссям означає:

— Взаємозв’язок Сил Яви і Нави.

Ява або Яв — явний, реальний (матеріальний) світ, де людина живе протягом земної долі. Фізична складова, що оточує людину в теперішньому часі («на яву»), і по суті, співвідноситься з природою.

Нава або Нав — так званий «Підземний світ», місце, куди людина потрапляє після смерті, і звідки повертається до Яві після переродження.

— Зняття покривів тлінної плоті і оголення Безсмертного Духа.

До цього тільки хочеться додати, що ми хотіли додати черепу національних характеристик, тому волосся зображене як у великого князя Святослава Хороброго.

Що стосується Мйольніра.

Молот Тора прийшов до нас разом з варягами. Був на підвісках династії Рюріковичей, які як відомо, походили з варяжської старшини. Тож ми, при його розробці, одразу уявиляли його як связуючу ланку між культурами Скандинавії і Русі. Звідси і витікає деяка еклектика у символах на виробі.

В середині — світове древо Іггдрассіль. Символ початку зародження Всесвіту, джерело народження душі та сила яка втілює її у фізичній подобі. Є легенда що скандинави вважали за світове древо ясен, на якому Одін висів 9 діб,щоб отримати мудрість Всесвіту. За цей дар він поплатився своїм оком.

По боках древа, 2 ліндворми. Взагалі, якщо кидатись у архаїку, ліндорми на початку міфотворення відігравали роль провідників у світ мертвих. Згодом,коли новий,політеїстичний культ замінив старий, вони отримали досить приземлену місію, як охоронці підземних скарбів. Але скарбами тоді рахувалась мудрість,сила і т.д. Ліндворми символ — захисту, вони як провідники сили.

Вище,два ворони, що сидять по обидві сторони ствола древа Хугін і Мунін. Їх ще називають — той що мислить та той що пам’ятає. Їх функція оцінювати ситуацію у Мідгарді (світі людей) та прилеглих територіях,доповідаючи її Одіну. Але це досить примітивне пояснення, взагалі 2 ворони це 2 ока Одіна. Якщо компілювати їх функціональність чи значимість у символіці, то овни є проявом Одіна, або його сили. Тобто 2 ворони — це знак бога Одіна.

Під шоломом Семаргл — бог вогню та місяця. Крилатий пес — хранитель дому, сімейного вогнища та врожаїв.

На зворотній стороні піднятий догори меч — символ готовності захищати свій рід і землю.
Нижче знак Велеса — Бога мудрості, процвітання, удачі та багатства. KELEP CREW використовує його у логотипі.

Матеріал

Браслет сплетений майстром Kelep Crew з паракорду (полімерний трос на 250 кг розривного навантаження) Guardian 550 Type III, чорного кольору.

Фурнітура відлита і оброблена в ручну з бронзи, майстрами Big Bitters Ink, по нашому замовленню.

Футляр, у якому презентується виріб, вирізаний з листа якісної 3мм фанери. Відшліфованій і складений майстром V-Art.

Щоб замовити браслет, заповніть ВСІ строки цієї контактної форми і ми Вам перетелефонуємо: